BEST (Board of European Students of Technology) або Рада студентів технічних університетів – неприбуткова, неполітична та нерелігійна організація, яка представлена у 94 осередках 32 країн світу. З 1989 року BEST забезпечує обмін знаннями та співробітництво між студентами, компаніями та університетами на теренах Європи.

 

    Візія: Сила в різноманітті
Люди розуміють та поважають різні культури та суспільства. Середовище, де сила в різноманітності, підтримує людей у реалізації їх потенціалу та відповідальній діяльності.

    Місія: Розвиток студентів
BEST допомагає студентам досягти міжнародності мислення, кращого розуміння культур та народів, а також розвинути навички роботи в міжнародному середовищі.

94

Осередки по всій Європі

32

Країни

3800

Активних студентів

15

Років у Львові

    BEST Spirit
Це те, завдяки чому ми залишаємося змотивованими, те, що підштовхує нас постійно рухатися далі. BEST Spirit – це натхнення у всьому, що ми робимо. Ось основні 5 цінностей, які визначають BEST Spirit: Flexibility (Гнучкість), Friendship (Дружба), Fun (Фан), Improvement (Розвиток), Learning (Навчання).

    Локальний осередок BEST Lviv існує з 2002 року. Діяльність львівського осередку забезпечується її Виконавчою радою та декількома робочими групами. Рада локального осередку BEST Lviv складається з:

  • Президента;
  • Скарбника;
  • Секретаря;
  • Віце-президента з корпоративних відносин;
  • Віце-президента з людських ресурсів;
  • Віце-президента з маркетингових комунікацій та зв’язків з громадськістю;
  • Віце-президента з інформаційних технологій.

Разом вони несуть відповідальність за правильність та повноту прийнятих рішень в організації.

Окрім Ради, у осередку налічується приблизно 70 активних членів організації. Також варто додати, що BEST Lviv співпрацює з більше ніж 50 українськими та міжнародними компаніями та працює для 31 000 студентів Львівської Політехніки.