Після тривалих канікул знову у кожному корпусі Львівської Політехніки працьовиті студенти заповнили аудиторії та чекають на омріяний вихідний щоб вдосталь відіспатись. В рідному виші вирує життя та кипить робота. А це означає що прийшов час показати світу перший блог львівської LBG!

Тут ви зможете знайти безліч цікавої інформації, починаючи від того як вирує життя у нашому дружньому бестівському світі та закінчуючи корисними лайфхаками.

Так як бестівці являють собою активну молодь, яка невпинно підкорює нові вершини, не боїться труднощів та обожнює подорожувати, кожному з нас є про що розповісти. Отож, тепер ви можете сміливо ділитися усіма пригодами з вашого життя. Недоспані ночі під час роботи над проектом, успішно (і тільки так!) проведені події, мандрівки, поради. Повір, усе це варте уваги! Можеш не сумніватись, що саме твоя історія надихне когось на нові звершення.

Крім того, більшість з вас цікавиться корисною інформацією, яка допоможе бідному студенту зберегти зайву копійчину – безкоштовні сайти для навчання, акції від лоукостів, тощо. І, буває, є бажання до чогось нового, але як часто думки на кшталт «а то ж ще треба знайти, ой, а це ж важко, я ж надто лінивий» вбивали мотивацію на самому початку. Забудь про це, у нашому блозі усі буде під рукою – ти просто не встигнеш заледащіти!

Отож, чекайте нових історій, а поки що розвивайтесь, надихайтесь та не здавайтесь!