BEST Hackathon

BEST Hackathon – проект, що дає змогу студентам, а також всім охочим відчути дух ІТ-змагань та дійсно цікаво провести час.

Хакатон організовує міжнародна студентська організація BEST Lviv, що діє при Національному університеті «Львівська політехніка» вже більш ніж 12 років.

Змагання проводяться у форматі non-stop programming, це один з найцікавіших форматів проведення IT-змагань. Командам відводиться 24 години на виконання завдань, опісля відбувається презентація.

Завдяки співпраці з компаніями спонсорів, змагання сприяють комунікації студентів з представниками компаній, потенційними роботодавцями.

Під час реєстрації учасники мають змогу вибрати одну з трьох категорій: Desktop application,Mobile game development та Web development.

Освітні курси

Основна мета курсів – це допомогти студентам різних спеціальностей здобути додаткові навики та знання, адже лише університетських знань іноді недостатньо. Участь в таких подіях допоможе краще підготуватись до великого кар’єрного майбутнього. Також під час курсів ви отримаєте незрівнянну можливість відкрити для себе світ та нові культури.

Курси діляться на три категорії: BEST Course on Technology, Best Course on Career Related skills та BEST Course on Languages. Такі курси мають на меті надати нові знання та навички студентам об’єднаних за певними професійними інтересами. Загалом, курси тривають від 7-14 днів.

BEST Course on Technology. Метою проведення цих курсів є надання студентам додаткових знань за певним напрямком інженерії.

BEST Course on Career Related Skills. Тематика цих курсів може бути пов’язаною не лише з інженерними науками, адже основна їхня мета – це надати студентам знання, пов’язані з майбутнім працевлашутванням.

BEST Course on Applied Engineering – це курси, де учасники застосовують свої теоретичні знання на практиці. Вони працюють в командах і вирішують поставлені перед ними завдання, протягом обмеженого проміжку часу і обмеженими ресурсами. В кінці команда демонструє презентацію про рішення, яке вони придумали для цього завдання.

Ви можете знайти перелік курсів у Списку сезонних подій.

Інженерний Ярмарок Кар’єри

Метою події є надання можливості студентам стати справжніми професіоналами в одній з провідних компаній України.

Інженерний Ярмарок Кар’єри – це виставка провідних компаній, розрахована на студентів та молодих спеціалістів, які бажають зробити перший крок до своєї кар’єри. Компанії пропонують вакансії та стажування, а студенти наживо спілкуються з їхніми представниками, таким чином з’являється можливість заповнити та подати своє резюме безпосередньо в руки роботодавцю.

Інженерні змагання EBEC

В рамках Інженерних змагань ми надаємо можливість студентам технічних університетів розвинути свої вміння та реалізувати свої ідеї завдяки співпраці з компаніями та спілкуванню з європейською студентською спільнотою.

Візія – просування інженерної думки в Україні шляхом стврення сприятливих умов для її виникнення і розвитку.

BEST Lviv організовує змагання на локальному рівні з 2009 року. Змагання поділяються на дві категорії: Case Study та Team Design

Case Study – вирішення аналітичних завдань, детальне дослідження певного об’єкта, проблеми, процесу, що має чіткі часові та просторові межі. Зазвичай вирішуються питання управлінської діяльності або технічної сфери. Надаються всі дані, необхідні для розв’язання поставленої задачі, завдання може носити специфічний характер, що стосується проблем та розробок компанії. Результати досліджень команди представляють шляхом проведення презентації.

Team Design – вирішення певного технічного завдання командою протягом обмеженого проміжку часу. Результатом проведення конкурсу є наявність пристрою, що виконує необхідні функції для розв’язання поставленої задачі. Завдання для даної категорії може охопити різноманітні області інженерних дисциплін: електротехніку, електроніку, механіку, гідравліку, радіотехніку тощо. Зазвичай процес розв’язання та представлення результатів є достатньо динамічним та видовищним, для його висвітлення запрошуються представники ЗМІ.

Щороку участь в Інженерних змаганнях участь приймає все більше учасників, а подія стає популярнішою та зростає у якості.

BEST Training Week

BEST Training Week – це освітньо-тренінгова подія, яка надає можливість випробувати сучасний стиль навчання, що опирається на досвід людини, а  також допускає, що присутні на тренінгу люди, окрім отримання нової інформації, мають можливість відразу використати її на практиці, виробляючи нові навички.

Цього року тиждень безкоштовних тренінгів тривав з 3 по 7 жовтня на території Національного університету “Львівська потехніка” y IV навчальному корпусі.

BEST організовує цей проект уже вчетверте. Хочеш навчитися керувати своїм життям, внести у нього порядок, навчитися того, що допоможе тобі у теперішньому та майбутньому? Бажаєш отримати нові знання,які зможеш застосовувати на практиці та яскраві враження? Прагнеш до самовдосконалення? Слідкуйте за новинами на нашому сайті та долучайтесь до соціальних мереж.

BEST Speaking Club

BEST Speaking Club – це подія, яка надає можливість практикувати свою англійську з носіями мови та іншими учасниками шляхом обговорення цікавих і корисних тем.  Запрошуються всі студенти незалежно від рівня знань мови, важливим є лише бажання навчатись, адже спілкування з носієм надасть  можливість вдосконалити Ваше мовлення та розуміння краще за будь-який підручник;

Слідкувати за новинами та дізнатись більш детальну інформацію зможете на наших сторінках у соціальних мережах facebook та vkontakte.

Чому варто відвідати цю подію:

  • Участь безкоштовна;
  • Клуб створений у форматі невимушеної бесіди;
  • В клубі присутній носій мови, що активно бере участь у дискусії;
  • Ви зможете весело і з користю провести час

5 пара

“5 пара” – це нова форма проведення лекцій. Вони включають в себе живе спілкування, обмін досвідом та порадами від успішних людей. Учасники – переважно молодь, проте кожен охочий може відвідати лекцію незалежно від віку і місця навчання. Участь є абсолютно безкоштовною. На сьогодні своїми знаннями вже поділилися представники Київської школи економіки та Львівської бізнес школи Павло Шеремета, Михайло Колісник. Також лекторами були Дмитро Шимків та мер Львова Андрій Садовий. Слідкуйте за новинами щодо проведення лекцій на  сторінці проекту (vk,instagram ,facebook).

Local Events on Education

Local Events on Education – локальна подія, де місцеві студенти обговорюють, збирають та поширюють знання з конкретних тем, що становлять інтерес для студентів технічного університету в галузі освіти.

Мета проекту: надання можливості студентам взяти участь в питаннях освіти
створення платформи для обміну та ініціативи поліпшення в галузі освіти через локальну подію
використання результатів для ефективного поліпшення навчального процесу в університеті

Учасники:

  • Студенти
  • Управління університету
  • Представники компаній та інші експерти

веб-сайт: leoe.best-lviv.org.ua