LVIV

EBEC

Інженерні змагання EBEC - це щорічний виклик найкращим інженерам Європи об'єднати свої зусилля для створення чогось справді шедеврального. EBEC запалює серця, скріплює командний дух і мотивує вдосконалюватись і досягати все нових і нових вершин!

Case Study

Суть полягає в вирішенні певної проблеми лише за допомогою аналітичного підходу та детального аналізу, що вимагає гнучкості мислення та генерації неординарних ідей. Розвиває критичність думки, креативність та загалом дає змогу відкрити внутрішній потенціал.

Team Design

Вимагає креативного підходу до моделювання та конструювання абсолютно нового пристрою. Як результат, за лімітований відрізок часу команди демонструють девайс, який здатний творити дива. В цій категорії студенти виявляють свою витримку, технічну обізнаність і вправність.

BEST

Організатор проекту - міжнародна організація BEST. Рада студентів технічних університетів Європи (Board of European Students of Technology) – неприбуткова, неполітична організація. З 1989 року BEST забезпечує обмін знаннями та співробітництво між студентами, компаніями та університетами у Європі. Місія BESTy - розвиток студентів та збагачення особистих навичок і реалізація професійного потенціалу.

Generic placeholder image

Чалий Дмитро

Головний організатор

+38 (066) 379 8876

dmytro.chalyi@BEST.eu.org

Generic placeholder image

Лега Володимир

Відповідальний за корпоративні зв'язки

+38 (097) 583 8098

volodymyr.leha@BEST.eu.org

Головний Партнер

МХП

МХП – інноваційна компанія, яка стрімко розвивається, сприяє розвитку сільської місцевості та національної економіки України. Це вертикально інтегрований холдинг, який є одним з найкращих працедавців в агропромисловому комплексі України. МХП є провідним виробником курятини з найбільшою долею на ринку і високою впізнаваністю брендів своїх продуктів: «Наша Ряба», «Qualiko», «Легко!», «Бащинський», «Ukrainian Chicken». Земельний банк холдингу сягає 370 тис. га, а продукцію реалізують у більше ніж 60 країнах світу.

У Нідерландах та Словаччині діють переробні заводи компанії. За підсумками 2017 МХП визнаний кращим роботодавцем агросектора України за версією таких авторитетних видань як «Бізнес», «Фокус», а також міжнародного HR-порталу HeadHunter.

Партнери